------------------------------------------------------------------------------
       Velká cena společnosti  G-team OKOLO ZÁMEČKU  7.dubna 2004
------------------------------------------------------------------------------

                     VÝSLEDKOVÁ LISTINA 

Kategorie: předškoláci -   200 m - ročník 1997 a ml.         

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Pokorný Jonáš               8       1997                       01:15   00:00           
   2    Liška Oldřich              40       1997                       01:20   00:05           
   3    Růžička Dušan              41       1997                       01:23   00:08           
   4    Martinovský Ivo             9       1998                       01:25   00:10           
   5    Valečka Jan                17       1998                       01:26   00:11           
   6    Staněk Filip                3       1999                       01:42   00:27           
   7    Komanec Lukáš              11       1999                       01:48   00:33           
   8    Kaiser Filip               19       1998                       01:51   00:36           
   9    Šamberger Martin           12       2000                       02:14   00:59           
   0    Pruner Tomáš               42       2001                       00:00   -1:-15  Nenast.  
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 


Kategorie: předškolačky -   200 m - ročník 1997 a ml.        

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Šambergerová Barbora       13       1997   Tatran Ž. Ruda      01:17   00:00           
   2    Pytelová Klára             14       1998                       01:21   00:04           
   3    Lukešová Adéla             20       1998                       01:27   00:10           
   4    Švarcová Alenka            18       1998                       01:28   00:11           
   5    Bouzová Nikola             16       1998                       01:39   00:22           
   6    Jílková Sabina             10       1998                       01:42   00:25           
   7    Mužíková Jana              15       1999                       01:50   00:33           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 


Kategorie: nejml. žáci I -   500 m - ročník 1996 - 95        

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Louda Jakub               363       1995   SKI Klub Policie    01:58   00:00           
   2    Pokorný Matěj             186       1995   Kralovice           02:01   00:03           
   3    Wočadlo Václav            295       1995   SK Sokol Malesice   02:04   00:06           
   4    Tolar David               249       1995   USK Plzeň           02:08   00:10           
   5    Romanuti Tomáš            367       1995                       02:14   00:16           
   6    Zíka Jakub                369       1995                       02:28   00:30           
   7    Liška Roman               366       1995                       02:32   00:34           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 

Kategorie: nejml. žačky I -   500 m - ročník 1996- 95        

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Romanuttiová Markéta      181       1995                       02:02   00:00           
   2    Vališová Tereza           269       1995   USK Plzeň           02:03   00:01           
   3    Šambergerová Anna         169       1995   Tatran Ž. Ruda      02:08   00:06           
   4    Červená Martina           365       1995   SKP Plzeň           02:23   00:21           
   5    Trojanová Nikola          245       1996                       02:35   00:33           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 

Kategorie: nejml. žáci II - 1 200 m - ročník 1994 - 93       

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Procházka Martin           65       1994                       05:19   00:00           
   2    Šnajdr Jan                 64       1994   Vstiš               05:25   00:06           
   3    Wočadlo Zbyněk             61       1993   SK Sokol Malesice   05:31   00:12           
   4    Červený Jiří               63       1993   SK Policie          05:44   00:25           
   5    Kaiser Daniel              62       1993   Lokomotiva Plzeň    06:08   00:49           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 

Kategorie: nejml. žačky II - 1 200 m - ročník 1994 - 93      

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Dostálová Alena            77       1994   AC Mariánské Lázně  05:13   00:00           
   2    Hrubá Karolína             81       1993   AC Nýřany           05:17   00:04           
   3    Prokešová Lucie            76       1994   SKI Klub Policie    05:25   00:12           
   4    Vlčková Alžběta            78       1993   SKP Plzeň           05:34   00:21           
   5    Havlíková Jitka            79       1994   AK Sokolov          05:41   00:28           
   6    Kostlivá Markéta           82       1993                       05:51   00:38           
   7    Tymkivová Alena            80       1994   Spartak Chrást      06:28   01:15           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 

Kategorie: mladší žáci - 1 200 m - ročník 1992 - 91          

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Janoušek Jakub             33       1991   LK Škoda Plzeň      04:07   00:00           
   2    Šroubek Vlastimil          35       1992   AK Škoda Plzeň      04:16   00:09           
   3    Navara Jan                 24       1991   LK Škoda Plzeň      04:21   00:14           
   4    Pyšek Jaroslav             32       1992   AK Škoda Plzeň      04:24   00:17           
   5    Čapek Daniel               34       1991   LK Škoda Plzeň      04:27   00:20           
   6    Valečka Adam               25       1991   LK Škoda Plzeň      04:34   00:27           
   7    Mráz Martin                22       1992   AK Škoda Plzeň      04:39   00:32           
   8    Cicka Štěpán               23       1991                       04:42   00:35           
   9    Totzauer Radek             26       1992   AK Škoda Plzeň      04:50   00:43           
  10    Mareš Štěpán               29       1992   AK Škoda Plzeň      04:51   00:44           
  11    Hošek Jan                  27       1991   AK Škoda Plzeň      05:03   00:56           
  12    Bambas Jaroslav            30       1992   AK Škoda Plzeň      05:10   01:03           
  13    Brousek Martin             31       1991   AK Škoda Plzeň      05:23   01:16           
  14    Trnka Daniel               21       1992   Lišky Kralovice     05:42   01:35           
  15    Němec Tomáš                28       1992   AK Škoda Plzeň      06:14   02:07           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 


Kategorie: mladší žačky - 1 200 m - ročník 1992 - 91         

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Janoušková Vendula         41       1992   LK Škoda Plzeň      04:38   00:00           
   2    Formánková Tereza          50       1991   LK Škoda Plzeň      04:47   00:09           
   3    Fremundová Monika          45       1992   AK klub Škoda Plzeň 04:55   00:17           
   4    Ryzková Kateřina           51       1991   LK Škoda Plzeň      05:10   00:32           
   5    Šmídová Zuzana             42       1992   SKI Klub Policie    05:19   00:41           
   6    Lindauerová Dominika       44       1991   AK klub Škoda Plzeň 05:29   00:51           
   7    Stahlová Tereza            43       1992   AK klub Škoda Plzeň 05:53   01:15           
   8    Volášková Lenka            47       1992   AK klub Škoda Plzeň 05:57   01:19           
   9    Effenbergerová Tereza      46       1992   AK klub Škoda Plzeň 05:59   01:21           
  10    Götzová Eliška             48       1992   AK klub Škoda Plzeň 06:00   01:22           
  11    Rojková Vendula            49       1992   AK klub Škoda Plzeň 07:32   02:54           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 


Kategorie: starší žáci - 2 000 m - ročník 1990 - 89          

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Zíka Ian                    5       1990   LK Škoda            07:43   00:00           
   2    Fajtl Jaroslav              2       1990   LK Škoda            07:49   00:06           
   3    Šlajs Petr                  4       1990   LK Škoda            07:52   00:09           
   4    Kalaš Petr                  3       1989   LK Škoda            08:24   00:41           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 


Kategorie: starší žačky - 2 000 m - ročník 1990 - 89         

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Janoušková Martina         66       1990   LK Škoda Plzeň      08:17   00:00           
   2    Lukešová Jana              70       1989   LK Škoda Plzeň      08:32   00:15           
   3    Márová Tereza              72       1989   Slavoj Tachov       08:34   00:17           
   4    Rajchlová Kateřina         69       1990   TTK Slavia Plzeň    08:36   00:19           
   5    Mužíková Martina           67       1990   LK Škoda Plzeň      09:06   00:49           
   6    Bačíková Kateřina          68       1990   LK Škoda Plzeň      09:45   01:28           
   7    Kašparová Barbora          73       1990   LK Škoda Plzeň      09:58   01:41           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 



Kategorie: dorostenci - 4 000 m - ročník 1988 - 87           

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Pašek Michal               31       1987   AK Škoda            14:27   00:00           
   2    Voják Jiří                 27       1988   AC Domažlice        14:40   00:13           
   3    Anděl Martin               30       1988   AK Škoda            16:14   01:47           
   4    Dojčar Milan               28       1987   AC Domažlice        16:36   02:09           
   5    Janoušek Jan               32       1988   LK Škoda            16:45   02:18           
   6    Vraný Václav               33       1987   Slavie VŠ Plzeň     17:31   03:04           
   7    Brož Jakub                 29       1988   AK Škoda            17:32   03:05           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 



Kategorie: junioři - 6 000 m - ročník 1986 - 85              

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Babický František          52       1985   AC Falcon Rokycany  22:02   00:00           
   2    Švarc Přemysl              59       1985   Slavia VŠ           22:24   00:22           
   3    Kypta Tomáš                58       1985   Slavia VŠ           23:07   01:05           
   4    Jaňour Tomáš               54       1985   JASO Plzeň          23:22   01:20           
   5    Sopr Ondřej                53       1985   JASO Plzeň          24:00   01:58           
   6    Fila Martin                51       1986   AC Domažlice        24:57   02:55           
   7    Zelený Tomáš               55       1986   AK Sokolov          25:19   03:17           
   8    Strnad Jakub               56       1986   LK Škoda Plzeň      25:26   03:24           
   9    Patera Václav              57       1986   SKI klub Policie    28:34   06:32           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 


Kategorie: dorostenky - 4 000 m - ročník 1988 - 87           

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Mužíková Vendula           91       1988   LK Škoda Plzeň      17:33   00:00           
   2    Zemanová Hana              93       1987   Slavie VŠ Plzeň     18:43   01:10           
   3    Chaloupcová Petra          95       1987   AC Škoda            20:19   02:46           
   4    Legnerová Martina          92       1988   LK Škoda Plzeň      20:55   03:22           
   5    Janoutová Růžena           94       1988   Slavie VŠ Plzeň     21:07   03:34           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 



Kategorie: ženy, juniorky - 4 000 m - ročník 1986 a starší   

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Sekyrová Ivana              4       1971   AK Sokolov          15:54   00:00           
   2    Ptáčková Lenka              1       1985   Škoda Plzeň         16:32   00:38           
   3    Jandová Štěpánka            6       1985   SKI Klub Policie    17:43   01:49           
   4    Žufanová Petra              8       1985   JASO Plzeň          18:02   02:08           
   5    Lukešová Michala            2       1985   TTK Slavie Plzeň    18:05   02:11           
   6    Jandová Klára               5       1985   SKI Klub Policie    18:34   02:40           
   7    Pčolová Gabriela            7       1986   AC Škoda            19:08   03:14           
   8    Šlajsová Eva                3       1986   LK Škoda            20:55   05:01           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 



Kategorie: muži - 6 000 m - ročník 1984 - 65                 

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Fekl Daniel                 6       1978   Dukla Praha         20:06   00:00           
   2    Soukup Radomír              8       1968   AC Kladno           20:14   00:08           
   3    Skalský Jan                 5       1975   AC Slavoj M. Lázně  20:55   00:49           
   4    Douda Jan                   9       1978   Slavia VŠ           22:12   02:06           
   5    Zeman Zbyšek               10       1969   Slavia VŠ           22:40   02:34           
   6    Friček Martin               2       1979   Plzeň               23:29   03:23           
   7    Sopr Zdeněk                 3       1982   TK Jaso Plzeň       23:45   03:39           
   8    Sokol Jan                   4       1983   AK Sokolov          24:18   04:12           
   9    Majer Jan                   7       1973                       25:06   05:00           
  10    Žufan Martin                1       1983   TK Jaso Plzeň       25:14   05:08           
  11    Šiška Jan                  12       1981   TT Sport Stupno     27:22   07:16           
   0    Bartoš Petr                11       1978   Slavia VŠ Plzeň     00:00   -20:-6  Vzdal    
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 


Kategorie: veteráni nad 40 - 6 000 m - ročník 1964 - 55      

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Dúbravčík Zdeněk           40       1964   AC Slovan M. Lázně  20:50   00:00           
   2    Pospíšil Antonín           43       1960   AC Trial Plzeň      24:05   03:15           
   3    Vlasák Jiří                42       1964   TTK Klatovy         26:16   05:26           
   4    Hřeben Stanislav           41       1958   Pohoda Stod         31:21   10:31           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 

Kategorie: veteráni nad 50 - 6 000 m - ročník 1954 a starší  

 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
 Místo  Příjmení a jméno        St.číslo   Ročník  Klub                Čas     Ztráta 
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 
   1    Přibík Jiří                36       1950   PSK Klatovy         24:51   00:00           
   2    Ganaj Karel                38       1950   SV Stříbro          25:36   00:45           
   3    Matějíček Hanuš            39       1941   SV Stříbro          30:36   05:45           
   4    Heller Petr                37       1942                       33:57   09:06           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- 


Další ročník se uskuteční první dubnovou středu roku 2005. Těšíme se na shledanou.