Informace    Výsledky     Fotogalerie     Vítězové     Sponzoři     Odkazy
19. ročník
5. dubna 2000
Kategorie Umístění Jméno Ročník Klub Čas Ztráta
předškoláci 200 m
1. Michaela Boříková 1995 - -
2. Martin Pocházka 1994 - -
3. Václav Wočadlo 1995 - -
4. Martin Honzík 1995 - -
5. Jakub Smetana 1996 - -
6. Martin Naxera 1997 - -
7. Alena Švarcová 1995 - -

nejmladší žáci I. 500 m
1. Martin Mráz 1992 1:50 00:00
2. Vlastimil Šroubek 1992 Marathon Plzeň 2:02 00:12
3. Zbyněk Wočadlo 1993 2:18 00:28
4. Martin Bureš 1993 2:19 00:29
5. Tomáš Elsnic 1992 2:28 00:38
6. Jakub Marek 1993 2:29 00:39
0. Luboš Lang 1992 0:00 dnf.

nejmladší žačky I. 500 m
1. Vendula Janoušková 1992 LK Škoda Plzeň 2:00 00:00
2. Andrea Machová 1993 2:19 00:19
3. Markéta Kostlivá 1993 2:29 00:26
4. Michaela Sedláčková 1993 2:40 00:40
5. Pavlína Kohoutová 1992 3:02 01:02

nejmladší žáci II. 500 m
1. Petr Šlajs 1990 LK Škoda Plzeň 4:37 00:00
2. Matěj Král 1990 Slavie VŠ 4:43 00:06
3. Jakub Janoušek 1991 LK Škoda Plzeň 4:48 00:11
4. Jan Zíka 1990 LK Škoda Plzeň 4:52 00:15
5. Pavel Razým 1990 SC Plzeň 5:10 00:33
6. Lukáš Bořík 1991 5:11 00:34
7. Petr Elsnic 1991 5:20 00:43
8. Petr Dobrý 1990 Tatran Třemošná 5:23 00:46
9. Jakub Ptáček 1991 Tatran Třemošná 5:34 00:57
10. Lukáš Kratochvíl 1990 Sokol Plzeň 5:36 00:59
11. Daniel Horák 1991 Sokol Plzeň 5:38 01:01
12. Jakub Koudele 1991 Sokol Plzeň 5:39 01:02
13. Petr Tengler 1991 Loko ML 5:56 01:19
14. Petr Kohot 1990 Tatran Třemošná 6:07 01:30

nejmladší žačky II. 500 m
1. Martina Janoušková 1990 LK Škoda Plzeň 4:55 00:00
2. Miroslava Pučelíková 1990 5:27 00:32
3. Kateřina Huclová 1990 Sokol Plzeň 5:28 00:33
4. Eva Bednářová 1990 Sokol Plzeň 5:56 01:01
5. Barbora Hynková 1990 Sokol Radčice 6:21 01:26

mladší žáci 1200 m
1. Pavel Šlajs 1988 Lk Škoda Plzeň 4:15 00:00
2. Matyáš Lagarde 1988 Union Cheb 4:20 00:05
3. Jan Janoušek 1988 Lk Škoda Plzeň 4:27 00:12
4. Vladislav Razým 1988 SCPL 4:33 00:18
5. Marek Kavrda 1989 Sokol Plzeň 4:44 00:29
6. Luboš Horák 1988 Sokol Plzeň 4:45 00:30
7. Zdeněk Holický 1988 Lokomotiva Plzeň 4:52 00:37
8. Martin Šedivec 1988 Sokol Plzeň 4:54 00:39
9. Martin Študlar 1988 Lk Škoda Plzeň 5:01 00:46
10. Michal Novák 1988 Union Cheb 5:09 00:54
11. David Mráz 1989 5:16 01:01
12. Petr Kalaš 1989 Sokol Plzeň 5:17 01:02
13. Jan Vraný 1989 AC Škoda Plzeň 5:47 01:32
14. Adam Kučera 1989 AC Škoda Plzeň 5:52 01:37
15. Jiří Kostlivý 1988 6:00 01:45
16. Martin Tengler 1989 Škoda ML 6:10 01:55
17. Vojtěch Mráz 1988 AC Škoda Plzeň 6:10 01:55

mladší žačky 1200 m
1. Vendula Mužíková 1988 LK Škoda Plzeň 4:36 00:00
2. Adéla Ledvinková 1988 LK Škoda Plzeň 4:41 00:05
3. Ludmila Vlková 1988 LK Škoda Plzeň 4:45 00:09
4. Jana Lukešová 1989 LK Škoda Plzeň 4:57 00:21
5. Marta Šroubková 1989 SC Škoda Plzeň 5:10 00:34
6. Veronika Jílková 1989 LK Škoda Plzeň 5:14 00:38
7. Martina Legnerová 1988 LK Škoda Plzeň 5:28 00:52
8. Soňa Peratová 1988 Sokol Radčice 5:41 01:05
9. Běla Vondáčková 1988 5:57 01:21
10. Kateřina Hynková 1988 Radčice 6:16 01:40

starší žáci 2000 m
1. Matěj Janda 1986 SPPL

8:03

00:00
2. Václav Patera 1986 SKPPL 8:13 00:10
3. Michal Kvasnička 1987 Slavo Strojpast TC 8:17 00:14
4. Michal Štepánovský 1986 Sokol Petřín 8:25 00:22
5. Tomáš Gomolák 1986 Chodová Planá 8:34 00:31
6. Vojtěch Ledvinka 1986 Lk Škoda 8:43 00:40
7. Jakub Janček 1987 Sokol Pzeň 9:06 01:03
8. Roman Šalom 1987 Lk Škoda 9:17 01:14
9.

Libo Dušek

1987 Union Cheb 9:18 01:15
10. Daniel Máz 1986 11:09 03:06

starší žačky 2000 m
1. Eva Šlajsová 1986 LK Škoda Plzeň 9:00 00:00
2. Jana Šírková 1987 AC Škoda 9:28 00:28
3. Tereza Králová 1987 Slavia VŠ Plzeň 9:30 00:30
4. Tamara Kastnerová 1986 Unoin Cheb 10:06 01:06

mladší dorostenci 4000 m
1. Petr Janoušek 1984 LK Škoda Plzeň 16:03 00:00
2. Tomáš Jaňour 1985 TK Jaso Plzeň 16:11 00:08
3. Jiří Bouchal 1984 Slavia Plzeň 16:23 00:20
4. Ondřej Sopr 1985 TK Jaso Plzeň 16:58 00:55

dorostenky 4000 m
1. Kateřina Boušová 1983 LK Škoda Plzeň 17:18 00:00
2. Lada Linhartová 1982 Sokol Plzeň 17:36 00:18
3. Vendula Fronková 1985 Jiska Domažlice 18:02 00:44
4. Lenka Ptáčková 1985 Nezvěstice 20:45 03:17

starší dorostenci 6000 m
1. Vojtěch Škarda 1982 Sokol Petřín 23:30 00:00
2. Jan Jaňour 1983 TK Jaso Plzeň 23:38 00:08
3. Zdeněk Sopr 1982 Tk Jaso Plzeň 24:20 00:50
4. František Bastl 1983 Junior Plzeň 26:06 02:36
5. Štěpán Havela 1982 Sokol Petřín 27:19 03:49

muži 6000 m
1. Roman Skalský 1975 SCC Marl.Lázně 20:01 00:00
2. Martin Mikeš 1979 AC Start Karlovy Vary 20:09 00:08
3. Zdeněk Dúbravčík 1964 Baník Stříbro 20:16 00:15
4. Petr Kratejl 1975 Baník Stříbro 21:05 01:04
5. Petr MInařík 1976 PF Plzeň 21:17 01:16
6. Vlastimil Šroubek 1961 AC Škoda Plzeň 21:48 01:47
7. Martin Novák 1981 AC Start Karlovy Vary 21:53 01:52
8. Petr Bartoš 1978 TK SOkolov 22:03 02:02
9. Josef Smetana 1969 PSK Atex Klatovy 22:16 02:15
10. Petr Meller 1973 TT Chodová Planá 22:43 02:42
11. Petr Čákora 1980 Inel Plzeň 22:46 02:45
12. Aleš Nohovec 1976 Štáhlavy 23:06 03:05
13. Luboš Bábek 1979 AC Start Karlovy Vary 23:06 03:05
14. Roman Sladký 1972 Jiskra Domažlice 23:11 03:10
15. Aleš Korsa 1973 TT Sport Stupno 23:53 03:52
16. Tomáš Báča 1978 AC Start Karlovy Vary 23:58 03:57
17. Jiří Vlasák 1974 TTK Klatovy 24:08 04:07
18. Martin Friček 1979 Plzeň 24:42 04:41
19. Arnošt Ptáček 1967 AC Start Karlovy Vary 24:46 04:45
20. Jiří Procházka 1962 Slavia VŠ Plzeň 24:54 04:53
21. Radek Soukup 1980 Lk Škoda 25:02 05:01
22. Daniel Marek 1981 Slavia VŠ Plzeň 25:13 05:12
23. Ondřej Pekárek 1977 Sokol Krč 25:20 05:19
24. Jaroslav Hudeček 1975 BK Litice 25:42 05:41
25. Štěpán Kroupa 1975 TT Medícína Praha 26:05 06:04
26. Martin Nolč 1976 TT Chodová Planá 26:41 06:40
27. Milan Cečil 1965 Plzeň 27:27 07:26
28. Milan Chlumecký 1966 08:57 08:56
Daniel Fekl 1978 Dukla Praha dnf
Zbyšek Zeman 1969 Kocour Team dnf

ženy 4000 m
1. Hana Jirková 1977 Škoda Plzeň 17:05 00:00
2. Petra Šípová 1983 AC Start Karlovy Vary 17:21 00:16
3. Marta Šroubková 1961 Sokol Plzeň 18:11 01:06
4. Jana Naxerová 1966 18:26 01:21
5. Irena Šípová 1962 AC Start Karlovy Vary 20:56 03:51

veteráni nad 40 6000 m
1. Jan Korytár 1952 ACK Rokycany 23:16 00:00
2. Václav Černý 1960 TT Sport Stupno 23:49 00:33
3. Jiří Královec 1951 Tatran Chodov 23:56 00:40
4. Václav Krejsa 1952 AVC Praha 27:46 04:30
5. Jiří Hrubý 1955 TJ Přeštice 28:11 04:55
6. František Bouchal 1954 Soběkury 30:06 06:50
7. Jan Kraus 1955 ACK Rokycany 34:27 11:11

veteráni nad 50 6000 m
1. Miloslav Khas 1945 Jiskra Domažlice 28:25 00:00
2. Jiří Langmajer 1946 Slavia VŠ 28:50 00:25